OTP Verification 1.0 - en to fr_FR translation catalogue (6 entries)

en: Verify Your Purchase
fr_FR: Vérifiez votre achat

en: Validate your purchase
fr_FR: Validez votre achat

en: Validate OTP (One Time Passcode)
fr_FR: Code de sécurité

en: &larr; Go Back
fr_FR: &larr; Retour

en: Resend OTP
fr_FR: Renvoyer le OTP

en: Validate
fr_FR: Valider
